1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
6 db XIX. sz. reprodukciós metszet szobrokról. Klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten. Helyenként kissé foltos, egyik kissé sérült. 27,5x18 cm k. méretekben