11044. 431. Closed Online auction Engravings
2 200 HUF
0 HUF
Az oroszlánok kapuja az Amboise kastélynál (Vue de la Porte des Lions a Amboise), XIX. sz. Litográfia, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, kissé foltos, paszpartuban. 21×29 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert