11033. 431. Closed Online auction Engravings
2 200 HUF
0 HUF
Fritz Ferdinand Gehrke (1855-1916): Matróz beavatás (Der Taufakt). Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 17×23 cm
Photo of the item taken by : pk