11038. 431. Closed Online auction Engravings
3 400 HUF
0 HUF
Helbing Ferenc (1870-1958): Magyar hunmondák, 1928. 7 db színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Modern paszpartuban, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 20x28 cm
Photo of the item taken by : tg