11020. 431. Closed Online auction Engravings
5 000 HUF
0 HUF
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Vásári áldomásozók. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, kartonra kasírozva. 32x42 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert