2 400 HUF
33
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kolozsvár látképe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben, 11,5x16 cm./ Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Panorama of Kolozsvár (Cluj-Napoca/Klausenburg), coloured steel engraving on paper, framed, 11,5x16 cm.