11027. 431. Closed Online auction Engravings
4 400 HUF
0 HUF
Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×15 cm
Photo of the item taken by : pk