1854 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Budavár Mátyás király idejében, Dürer Alb. után razj. Varsányi. Acélmetszet, papír, litográfia, körbevágott, 13x20 cm, 20x25 cm
cca 1880-1900 50 db portré magyar és külföldi híres személyekről: Trefort Ágoston, Klapka György, Csáky Albin, Gyulai Pál, Rómer Flóris, Pulszky Ferenc, Teleki Sándor, Wekerle Sándor, Bánffy Dezső, Khuen-Héderváry Károly, stb. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, helyenként kissé foltos, körbevágva. 15x12 és 22x17,5 cm közötti méretekben
6 db XIX. sz. reprodukciós metszet szobrokról. Klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten. Helyenként kissé foltos, egyik kissé sérült. 27,5x18 cm k. méretekben
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásny...
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben