Andreas Schelfhout (1787-1870) festménye után, J. Woelfjle : Tél (Winter). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. XIX. sz. közepe. 37,5×51 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Heinrich Bürkel (1802-1869) festménye után, J. Woelfjle: Felhőszakadás (Platzregen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. XIX. sz. közepe. 37,5×51 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
1859 Kolozsvár, új református templom - Neue reformirte Kirche in Klausenburg. Acélmetszet, papír, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette A. Rottmann, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 16×12 cm
Denkmal der Jungfrau von Orleans (Jeanne d'Arc, az orléans-i szűz emlékműve, Rouen). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Albert Henry Payne nyomása és kiadása. Üvegezett fakeretben. 20x14,5 cm
Adolf Schreyer (1828-1899) festménye után: Arab előörs (Avant poste arabe), 1880. Photogravűr, papír. Jelzett a metszet alatt nyomtatva. Goupil & Cie kiadása. Lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 60×71 cm / After a painting by Adolf Schreyer (1828-1899): Arab outpost (Avant poste arabe), 1880. Photogravure on paper, spotty. Framed with glass. 60×71 cm