10730.
431. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
Marocsay (?) Jenő jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm