Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 365
2771329
10585
431
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 65x50 cm
50 000 HUF
2766725
10586
431
48000
Other collectibles
J Lützenburger jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Női akt. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. Vakrámán K. Dorko kassai képkeretező 1920-30 körüli címkéjével. 54x43 cm.
48 000 HUF
2743442
10587
431
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2773696
10588
431
40000
Other collectibles
K Tietz-Piek (?) jelzéssel: Alpesi tengerszem. Olaj, karton, kissé sérült (hullámos). Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
40 000 HUF
2773158
10589
431
24000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes szőlőhegy. Olaj, karton. Kissé sérült. 38x47,5cm
24 000 HUF
2773227
10590
431
15000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. eleje: Napfényes falu. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli töredékes kiállítási címkével. Sérült. 43,5x67 cm
15 000 HUF
2775320
10591
431
Other collectibles
Nagy jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x35 cm
18 000 HUF
2706068
10592
431
19000
Other collectibles
19 000 HUF
2743438
10593
431
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Behavazott falu. Pasztell, papír. Sérült. 50x60 cm
20 000 HUF
2773852
10594
431
28000
Other collectibles
Olgai (?) jelzéssel: Vízparti táj, 1891. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 22,5×48,5 cm
28 000 HUF
2768595
10595
431
Other collectibles
Jelzés nélkül, 19, században alkotó művész: Holland hölgy képmása. Olaj, vászon, kasírozott, szépen restaurált. 59,5x45cm
1 000 HUF
2623076
10596
431
3800
Other collectibles
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035