28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Ajtai Tamás (1952-): Konstruktív élmény. Olaj, pasztell, ceruza, kollázs, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×30 cm