10006. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
19 000 HUF
0 HUF
Arató István (1922-2010): Kirándulók. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült, üvegezett fakeretben, 31×41 cm
Photo of the item taken by : pk