10041. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatonpart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), üvegezett keretben, 28x40 cm
Photo of the item taken by : pk