10063. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
16
0 HUF
Butak András (1948-2021): Black Mount. Ofszet litográfia, papír, jelzett, 55/200 számozással. Hátoldalán Magyar Grafikáért Alapítvány bélyegzőjével. 18x24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pk