10068. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Csabai Wágner József (1888-1967): Csendélet, 1942. Pasztell, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40×50 cm
Photo of the item taken by : pk