10142. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Göndör Bertalan (1908-1945): Hölgyek, 1923. Tus, papír, enyhén sérült, jelzett, üvegezett keretben, 34,5×27,5 cm
Photo of the item taken by : pk