10158. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
240 000 HUF
0 HUF
Haász István (1946): Geometrikus kompozíció, 2019. Akril, papír, jelzett, számozott (N 1/1). Üvegezett fakeretben. 49×39 cm. Egyedi, gyűjtői darab!/ acrylic on paper, signed, framed
Photo of the item taken by : pk