10169. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Haulisch Gusztáv (?-?): Erdei patak Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Dekoratív fakeretben, 18,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : pk