10208. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
4 200 HUF
0 HUF
Kádas István (1941-): Noé bárkája, 1981. Litográfia, papír, jelzett, számozott (16/100), AP nyomat. Paszpartuban. 28×39,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert