44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Klie Zoltán (1897-1992): Őzike ("Erdő"). Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Klie). Hátoldalán autográf felirattal, a művész címével. Üvegezett fakeretben, 30,5x46 cm