16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Kórusz József (1927-2010): Dunai hajók, a háttérben a Budai várnegyed. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott keretben. 24,5×39 cm "Kórusz József magyar festő, grafikus. Festményei és grafikái, melyeken a tájak és az emberek a gondosan tanulmányozott szín és fényhatások érzékeny visszaadásával jelennek meg. Művei megtalálhatóak a Magyar Nemzeti Galériában, a Művelődésügyi Minisztériumban, a Ráday Múzeumban és a Vízügyi Múzeumban."