10321. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Mayer Alajos (1878-?): Idős hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett, sérült, javított. 68,5x55 cm.
Photo of the item taken by : pk