10322. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Mechle József (1893-1955): Szentlélek utca, Sopron, 1939. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Sopron a festő szemével, Mechle József [rajzai 12 táblán] c. mappából. Paszpartuban. 18,5x25 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert