3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Meinhard Jacoby (1873-1956): Schauri (Kelet-Afrikai jelenet), 1920-as évek. Litográfia, jelzett a litográfián, lap széle kissé foltos és törésnyomokkal. 16x23 cm