12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Nánay Szilamér (1952-): Holnap a csúcsra indulunk. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével, mely szerint szerepelt a Paál László Terem, Budapest, 1987-ben rendezett kiállításon és a művész saját címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60×75 cm