7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Nemes Török János (1900?-1980): Hová rohanunk, Janikám? (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Nemes Török János autográf ajándékozási soraival 1972-ből. 21x14,5 cm