10357. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Novák András (1936-2017): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : pk