10406. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Pusztai Pál (1919-1970): Estélyi pizsama (erotikus karikatúra). Akvarell, tus, papír. Jelezve balra lent. Papírra kasírozva. 21,5x16,5 cm
Photo of the item taken by : hsz