10424. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1970): Szentendrei táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 29,5x32,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Photo of the item taken by : pk