10441. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf