10483. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
14
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Flóra. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/42), üvegezett fakeretben, 57x47 cm
Photo of the item taken by : pk