10501. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
4 800 HUF
0 HUF
Szemlér Mihály (1833-1904): Beszélgetők. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 10,5x19 cm
Photo of the item taken by : pk