7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Vértes György (1930-1979): "Te vagy az egyetlen nő... (karikatúra). Tus, akvarell, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva 25,5x18 cm