10577. 431. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Zágonyi Szabó Lajos (?-): Elejtett szarvasbika (vadászat). Színezett rézkarc, papír, kissé foltos, kissé sérült (törésnyomokkal), 23x18 cm
Photo of the item taken by : ekb