5 000 HUF
Zemplényi (Zempléni) M. Viktor (1894-?): II. Rákóczi Ferenc fejedelem rodostói lakóháza, felvatta vitéz jákfai Gömbös Gyula miniszterlenök (1933). Rézkarc, papÃr. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Ãœvegezett fakeretben, 18×24,5 cm.