3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Zugor Sándor (1923-2002), Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Hűvösvölgy. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29x39,5 cm,