Paintings and graphics Number of items: 584
2749522
10348
431
Other collectibles
Nagy Zoltán (1916-1987): Patakparton, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26,5×35,5 cm
2 400 HUF
2749842
10349
431
Other collectibles
Nagy Zoltán (1916-1987): Ligeti Károly. Rézkarc, papír, jelzett, 29×20 cm
2 400 HUF
2770114
10350
431
Other collectibles
Nánay Szilamér (1952-): Holnap a csúcsra indulunk. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével, mely szerint szerepelt a Paál László Terem, Budapest, 1987-ben rendezett kiállításon és a művész saját címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60×75 cm
12 000 HUF
2765817
10351
431
Other collectibles
Nemes Török János (1900?-1980): Hová rohanunk, Janikám? (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Nemes Török János autográf ajándékozási soraival 1972-ből. 21x14,5 cm
7 000 HUF
2767430
10352
431
24000
Other collectibles
Neogrády Antal (1944-): Hölgy a pipacsmezőn. Olaj, fa, jelezve jobbra lent, fakeretben, 20x27 cm
24 000 HUF
2770318
10353
431
Other collectibles
Németh András (1941-): Mesekert. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (19/100), lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 17×46 cm
2 000 HUF
2707516
10354
431
Other collectibles
Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 15,5x20 cm
10 000 HUF
2768088
10355
431
Other collectibles
Gerhard Nesvadba (1941-): Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
9 000 HUF
2692783
10356
431
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2711454
10357
431
Other collectibles
16 000 HUF
2766392
10358
431
Other collectibles
Novák Lajos (1927-1989): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×39 cm
3 000 HUF
2770239
10359
431
4200
Other collectibles
Nyári Lóránt (1928-1982): Horányi sziget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×50 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035