cca 1944 és 1959 között készült műtermi és külsős felvételek (ravatal, esküvői páros, portré, divat, mezőgazdasági munkások csoportja, stb.), 14 db vintage üveglemez NEGATÍV, a csongrádi Glázner féle fotóműterem hagyatékából, 10x15 cm
cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm
cca 1900 Munkácsy Mihály kupolafreskója a bécsi Képzőművészeti Múzeumban (Wien, Kunsthistorisches Museum). Nagyméretű fotó, fénynyomat, kartonra kasírozva, a karton kissé foltos, 24x23,5 cm
1940 Erinnerungen an meine Jugend im Dritten Reich. Fotóalbum, a borító tetején svasztikával, benne kb. 30 fotóval, a végén későbbi beragasztott fénymásolatokkal (15 db.) Különféle méretben, változó állapotban. 19x26 cm. + Az illető iskolai takarékbetétkönyve bélyegekkel. + "Lager - Ballade" c. német nyelvű gépelt iromány, (kiképzőtáborról), 10 p.
Katona emlék az első világháborúból, 2021-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata (katona egy bombán, az eredeti felvétel készítésének ideje cca 1916), 1 db modern nagyítás, 17,7x24 cm