14484.
431. Closed Online auction
Photo
10 000 HUF
cca 1940 Filmfotók az 1940-es évekből Szívek melódiája, Kémlázadás, stb. Mind kisebb nagyobb hibákkal, sérülésekkel, nagyrészt pecséttel jelzettek 24x18 cm-ig