Karl Vock: Barátok (női akt lóval), 1994 körül. Fotó, hátoldalán osztrák országos verseny címkéjén német nyelven feliratozott. Üvegezett műanyag keretben. 28,5x19 cm
Karel Van Gerven (1941-) vintage fotóművészeti alkotása, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, plexiüvegezett keretben, hátoldalán a művész címkéjével, 17x17 cm / Karel Van Gerven (1941-) Belgian photographer's vintage work, signed, artist's proof, framed
cca 1948 Tildy Zoltán (1889-1961) politikus, köztársasági elnök (1946-1948) különféle rendezvényeken, Rózsa György (?-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 8 db mai nagyítás, 10x15 cm
1991 október 31. Dr. Habsburg Ottó (1912-2011) az Európa Parlament képviselője, dr. Eke Károly (1932-2003) független magyar országgyűlési képviselő meghívására érkezett Csongrádra, de ellátogattak Ópusztaszerre is; Habsburg Ottót elkísérte fia is; az erről készült nagyobb fotóriportból 12 db mai nagyítás (az előzőek folytatása ismétlés nélkül), 10x15 cm
Marilyn Monroe (1926-1962) amerikai színésznő elölről és hátulról különféle jelenetekben, a néhai Lapkiadó Vállalat fotólaborjának archívumából 2 db mai nagyítás, 15x10 cm