Art-ceramics
Number of items: 290
2748961
11194
431
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi: Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
2 800 HUF
2748977
11195
431
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Ikebana. Kerámia, hibátlan,. D: 19 cm
4 000 HUF
2748995
11196
431
Art-ceramics
Other collectibles
Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm
4 000 HUF
2749002
11197
431
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla: Ikebana. Mázkopásokkal, jelzett, 9,5x17,5cm
4 800 HUF
2754907
11198
431
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej retro kerámia váza, jelzett hibátlan d: 23 cm
4 000 HUF
2376241
11199
431
Art-ceramics
Other collectibles
Retró mázas kerámia bonbonier, jelzés nélkül, sérült, javított, 13x17,5x11,5 cm
2713407
11200
431
Art-ceramics
Other collectibles
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm
2 000 HUF
2713399
11201
431
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej kerámia kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 26 cm
2 600 HUF
2738016
11202
431
Art-ceramics
Other collectibles
R jelzéssel: Kerámia váza. lepattanásokkal, m: 26 cm
2 000 HUF
2730603
11203
431
Art-ceramics
Other collectibles
KÉ jelzéssel, Iparművészeti, retró kerámia váza, hibátlan, m: 17 cm
4 000 HUF
2691610
11204
431
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alján lepattanással, sérült m: 21 cm
1 400 HUF
2592499
11205
431
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m