11779. 431. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
2 db népies porcelán kulacs: Mátravidéki Gyümölcs és Borhét Gyöngyös 1950. feliratú (nagyobb) + virágos (kisebb). Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 - 15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert