11698. 431. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Cseh Alt Wien porcelán bonbonier, magyar trikolór színekben, tetején antik jelenettel díszített. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 11 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras