4 000 HUF
26
Zsolnay tétel, össz. 3 db: Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16 cm + Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, h: 9 cm + Zsolnay csacsi figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, h: 11 cm