11499. 431. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás váza, aranyozott felirattal, Magyar Népköztársaság 1985. komlói ifi gyalogló csoport bajnoksága, "MNK IfI GYALOGLÓ CSB. 1985. KOMLÓ" Kopott, jelzett, m: 27 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras