Number of items: 422
2766969
11496
431
Other collectibles
Zsolnay porcelán teás kanna historizáló díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 24 cm
6 000 HUF
2768691
11497
431
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas vízmerítő kártya tartó. Jelzett, hibátlan. 18 cm
6 000 HUF
2762319
11498
431
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás mini váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:14,5 cm
7 000 HUF
2743130
11499
431
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, aranyozott felirattal, Magyar Népköztársaság 1985. komlói ifi gyalogló csoport bajnoksága, "MNK IfI GYALOGLÓ CSB. 1985. KOMLÓ" Kopott, jelzett, m: 27 cm
3 000 HUF
2677177
11500
431
Other collectibles
4 000 HUF
2773358
11501
431
Other collectibles
Zsolnay szecessziós majolika tányér, alján lepattanással, jelzett, d: 18 cm
5 000 HUF
2765724
11502
431
Other collectibles
2db Zsolnay pillangómintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5cm
5 000 HUF
2753537
11503
431
Other collectibles
Zsolnay Art Deco szendvicses tálca, jelzett, kopott, 16x41 cm
3 000 HUF
2767988
11504
431
Other collectibles
Zsolnay tétel, össz. 3 db: Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16 cm + Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7 cm, h: 9 cm + Zsolnay csacsi figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, h: 11 cm
4 000 HUF
2771761
11505
431
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
4 000 HUF
2765722
11506
431
Other collectibles
Zsolnay cukortartó, fedő nélkül, jelzett, 1910-20 körül, korának megfelelő állapotban. m: 7,5cm, d: 10 cm
4 000 HUF
2650376
11507
431
Other collectibles
Zsolnay csellózó fiú, porcelán, jelzett, kopott, sérült, m:21cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m