13398.
432. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
XIX. sz. vége/XX. század eleje A szépművészetek és a titkos szerelem gyöngyei. Kézzel írt, erotikus iromány, kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal, 68 sztl. lev., 17x11 cm