14990. 432. Closed Online auction Posters
12 000 HUF
0 HUF
Börtsök László (?-?): IV. Béla csoportkiállítás. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Lapszéli sérülésekkel, jobb felső sarkában hiányos. 67x48 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert