Books: Architecture, Art

Number of items: 255

2 db Győrhöz kapcsolódó könyv: Fényírók vagyunk - 50 éves a Győri Fotóklub Egyesület. Győr, 2008, Győri Fotóklub Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Almási Tibor: A győri Képző- és Iparművészeti Társulat 1919-1944. Győr, 1999, Xantus János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16686.

1 400 HUF
3,71
4,00
3 db művészeti könyv: Banner Zoltán: Bordi András; Murádin Jenő: A Ferenczy művészcsalád Erdélyben; Ferencz Zsuzsanna: Molnár József. Bukarest, 1978-1982, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
16687.

1 400 HUF
3,71
4,00
4 db Kós Károly illusztrációkat tartalmazó könyv: Kós Károly Erdély. Szépmíves céh, Benkő Samu: Beszélgetések Kós Károlyról. Nyírő József: Sibói bölény 1-2. Athenaeum
16688.

1 400 HUF
3,71
4,00
Caring for Photographs. Display-Storage-Restoration. Life Library of Photography. H.n., 1972, Time Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé kopott gerinccel.
16689.

1 000 HUF
2,65
2,86
Van Gogh Face to Face. The Portraits. London, 2000, Thames & Hudson. Gazdag képanyaggal, Vincent van Gogh festményeinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
16690.

1 000 HUF
2,65
2,86
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16691.

2 000 HUF
5,31
5,71
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16692.

2 000 HUF
5,31
5,71
Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16693.

2 000 HUF
5,31
5,71
Ann Rooney Heuer: Creating the peaceful home. New York, 1999., Friedmann - Fairfax. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16694.

2 000 HUF
5,31
5,71
Natascha Meuser: Decorating home. Berlin, 2008., DOM. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16695.

2 800 HUF
7,43
8,00
Darren Palmer: Easy Luxury. An expert guide to creating you perfect home. Photography by Felix Forest. London, 2014., Murdoch Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16696.

2 400 HUF
6,37
6,86
23
Elizabeth Keevill: Bedrooms design stlyes. [London], 1997, Hamlyn. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16697.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF